Благодарим ви за гласуването!

Loading ... Loading …

Номинации за 10-те най-добри спортисти на Община Пазарджик - 2021г.

СК “Спартак Пазарджик 2014” - кикбокс

Държавно първенство:

- първо място – стил К1

- първо място – стил К1 

- първо място – лайт контакт

- второ място – пойнт файтин

- второ място – киклайт

- второ място – лоукик

- второ място - лоукик

Европейско първенство Черна Гора

- трето място – стил К1

Участия във веригите Макс Файт и Профайт, от които има една загуба и една победа

СК “Спартак Пазарджик 2014” - кикбокс

Държавно първенство:

-първо място – стил К1 мъже

-второ място – стил К1

-първо място – татами, лайт контакт

-първо място – татами ,киклайт контакт

Европейска купа Хърватска

-трето място – стил К1 до 81кг.

Международен турнир Козлодуй

-първо място – стил лоукик до 81кг.

Включен в състава на националния отбор при мъжете стил К1 категория 81кг.

Абсолютни шампиони на България по спортни танци във възрастовата група на юноши старша възраст. Първи в ранглистата на България по латиноамерикански и стандартни танци за 2021г.

Държавен шампионат 1 - ранг:

- първо място – Латиноамерикански танци ЮСВ

- първо място – многобой ЮСВ

- първо място – Стандартни танци ЮСВ

Държавен шампионат 2 - ранг :

- първо място – Латиноамериканки танци 15Б

- първо място – Стандартни танци 15Б

Държавно лично отборно п- во:

- първо място – Латиноамериканси танци 15Б

- първо място – Стандартни танци 15Б

Национални купи:

-първо място – латиноамерикански танци Благоевград

-първо място - латиноамерикански танци Казанлък

- първо място – стандартни танци Бургас

- първо място – стандартни танци Стара Загора

Международни турнири:

-трето място – латиноамерикански танци Сърбия

-трето място – стандартни танци

-трето място - латиноамерикански танци Скопие

- първо място –стандартни и латиноамерикански Варна

- първо място  - латиноамерикански танци Ямбол

СКС “Кодокан” – джудо 

Държавно първенство :

- първо място – за юноши 

- второ място – за мъже

Европейска купа Чехия

-девето място – юноши старша възраст до 18г.

СКС “Кодокан” – джудо 

Държавно първенство :

- второ място – мъже до 23г. категория 90кг.

- трето място - категория 90кг.

Световно първенство Италия

-девето място – до 21г.

Европейска купа Чехия

-седмо място – до 21г.

СК “Бадминтон – скуош клуб”

Абсолютна държавна шампионка за девойки под 19г.

- първо място - единично девойки под 19г.

- първо място - двойки девойки

- първо място -  смесени двойки 

Световна купа: Пазарджик 

- второ място  - двойки девойки

Международен турнир: Хасково

- второ място - единично 

Открит шампионат Кипър

-трето място – двойки жени

-трето място – смесени двойки от ДЛП жени

-трето място – двойки от ДЛП жени

-пето място – единично от ДЛП жени

СК “ Пентатлон” – фехтовка

Държавни първенства: 

- второ място – индивидуално дев. мл. възраст

- второ място – индивидуално кадетки

- трето място - индивидуално- дев. ст. възраст

 - второ място - индивидуално – жени

Купа България - Пазарджик

- първо място – първи кръг – кадетки

- второ място – втори кръг – индивидуално

- второ място – жени

- второ място – девойки 

- трето място – девойки

- второ място – индивидуално – кадетки

Европейска купа Унгария

-тридесет и първо място - индивидуално / от 160 / 

Европейска купа Сърбия – 37 място / от 165/

СК “Торнадо” – карате шинкиокушин

Държавно първенство :

- второ място – жени

Международен турнир „Черно море“

-първо място – девойки 

Европейско първенство Румъния

-шесто място 

Модел яхт – клуб - корабомоделизъм

Държавно първенство:

- първо място - класове F4B

- второ място - класове F4B

- второ място – класове F4B

Открито първенство на Украйна

- трето място – клас С6

Международен турнир: „Черно море“

-първо място -  клас С6

Световно първенство за настолни модели:

-първо място – клас С6

-второ място – клас С6

-второ място –  клас С6

СК “Палашев” – триатлон

Държавно първенство:    триатлон

- първо място - спринтова дистанция - девойки

- първо място -  основна дистанция-  девойки

- първо място – девойки

Международен турнир: гр. Сплит

-първо място – девойки

Балканиада Сърбия

-шесто място

Държавно първенство:  : колоездене

-първо място – часовник – девойки мл. възраст

-първо място – етап- девойки мл. възраст

-второ място – писта – девойки мл. възраст

-трето място – писта – девойки мл. възраст

-първо място – девойки мл. възраст  - купа Пазарджик

-първо място – критериум - купа Бургас

-първо място - купа Бургас

-първо място – купа Чирпан

-второ място – общо класиране – купа Сливен

„ Долчини , изкачване на Витоша“

-първо място

„Долчини, изкачване на Паничище“

-второ място – общо класиране жени

СК „ Хебър“ – модерен петобой

Държавни първенства:

- второ място  - индивидуално до 15г.

- трето място  - индивидуално до 15 г.

- четвърто място  - индивидуално до 21г.

- четвърто място -  индивидуално Жени

СК “ Диляна Прима” художествена гимнастика

Държавно първенство: девойки ст. възраст „ Елит“ - седмо място - многобой - пето място – обръч- пето място – лента- шесто място – бухалки

Държавно първенство: девойки ст. възраст „Жулиета Шишманова“-трето място – многобой

-първо място – лента -второ място – топка

-пето място – обръч -седмо място - бухалки

Международен турнир:“ Кракра къп“ Перник

- първо място – многобой - първо място – обръч

- първо място – топка - първо място - бухалки

Международен турнир: София

- първо място - бухалки - трето място – многобой

- трето място- обръч- четвърто място - топка

Международен турнир: Пазарджик

- първо място – многобой - първо място – обръч

- първо място – топка - първо място – бухалки

Международен турнир: София ДСВ „ Елит“

първо място – многобой - първо място – обръч

- първо място – топка - първо място – бухалки

Международен турнир: София Турнир по ФИГ

-седемнадесето място - многобой

Член на националния отбор девойки.

СК „ Мустанг“ – модерен петобой

Държавно първенство:

- второ място – зимни финали до 13г.

- второ място – летни финали до 13г.

СКХГ „ Диляна“ – художествена гимнастика

Държавно първенство: категория „ Елит“

- трето място – бухалки

- осмо място – многобой

- осмо място – финал обръч

Международен турнир: „Тракия къп“ Пловдив

-първо място – многобой

- първо място – топка

-второ място – бухалки

Международен турнир: „Берое“ Стара Загора

-първо място – многобой

-първо място – обръч

-първо място – топка

-първо място - бухалки

Член на Националния отбор девойки индивидуално.

СКК „Печенеги“ - колоездене

Световна купа Белград

-седмо място – шосе коло - критериум

Държавни първенства:

- първо място – 200м. летящ старт писта

- първо място – шосе коло - критериум

- трето място – писта Керин

- второ място  - писта Темпови обикорлки

- второ място  - писта Италианско преследване

- второ място – писта 1000 от място

- трето място – писта бързина

- трето място – шосе общ старт

- второ място – писта Скрач

СК „ Тонус – спорт“ – шотокан карате до 

Национално първенство над 12г.

-първо място – шотокан ката

-първо място – асай рю ката

-трето място – шобу ипон кумите

Световна купа Сърбия

-пето място – шотокан ката

-пето място – шобу ипон кумите

Национална купа Габрово

-първо място – шобу ипон кумите

-второ място – штокан ката

Открит турнир Пазарджик

-трето място – шобу ипон кумите

-трето място – шотокан ката

СК “Шампион 2” – модерен петобой

Държавно първенство:

- първо място – летни финали жени

- първо място – летни финали до 21г.

- второ място – зимни финали до 19г.

СК “Шампион 2” – модерен петобой

Европейско първенство Португалия

-седмо място – индивидуално

Световно първенство Египет

-единадесето място – индивидуално

Държавно първенство: до 17г.

- първо място – зимен финал

- първо място – летен финал

-второ място – летен финал до 19г.

-второ място – летен финал до 21г.

-пето място – летен финал мъже

СК “Шампион ” – триатлон

Балканско първенство Сърбия

-първо място – триатлон

Държавно първенство :

-първо място – триатлон спринт

-първо място – триатлон основна

-първо място – зимен финал – модерен петобой

-първо място – летен финал – модерен петобой

СК “Шампион ” – триатлон

Балканско първенство Сърбия

-трето място – триатлон

Държавно първенство:

-първо място – триатлон спринт

-второ място – триатлон основна

-трето място – модерен петобой до 15г.

СК “Шампион 3 ” – плуване

Държавно първенство:

-второ място – плуване

-четвърто място – плуване

-четвърто място – модерен петобой до 21г.

Общински шахматен клуб

Олимпиада по кореспондентен шах с над 50 държави

-първо място – на I – ва дъска на отбора

Държавно първенство:

-първо място – рапид отборно

-второ място – блиц

Републикански шампион в групата на ветерани +50г.

-първо място – рапид + 50г.

-първо място – блиц + 50г.

-второ място – класически шах

СК “Шампион 3 ” – плуване

Европейско първенство за деца с ментални проблеми

-първо място 25м.гръб

-второ място 25м. свободен стил

СК „Тайгър Дожо“ Карате Киокушин

Световна купа: Камчия

-първо място

Световно първенство : Полша

-второ място