Благодарим ви за гласуването!

Loading ... Loading …

Номинации за 10-те най-добри спортисти на Община Пазарджик - 2020г.

СК “Бадминтон – скуош клуб”

Абсолютна държавна шампионка за девойки под 19г.

- първо място /единично/ девойки под 19г.

- първо място / двойки/

- първо място / смесени двойки/ 

- първо място / отборно / жени

Европейско п - во: Финландия

- седемнадесето място / единично /

- седемнадесето място / двойки/

Европейска купа: 

- второ място / двойки/ Пазарджик

- второ място /смесени двойки/ Пазарджик

- пето място / единично/ жени на ДЛП

- пето място /двойки / жени на ДЛП

- пето място /смесени двойки / жени на ДЛП

Международен турнир: Словения

- трето място / двойки / 

- пето място / единично

СК “Спартак Пазарджик 2014” - кикбокс

Държавно п-во :

- първо място – юн. ст. възраст фулконтакт

- първо място – стил К1 – юн. ст. възраст

- второ място – стил Лоукик – юн. мл. възраст

- трето място – стил Лоукик – юн. ст. възраст

Международен турнир: Козлодуй

- първо място – стил Лоукик – юн. ст. възраст

- първо място – юн. ст. възраст – П- з

СК “Кодокан” – джудо 

Държавно п-во :

- първо място – за младежи до 21г. 

- първо място – юноши ст. възраст до 18г.

- първо място - отборно

Боксов клуб “ Марица” Пазарджик

Държавно п - во:

- първо място 

Купа България 

- първо място 

Боксов клуб “ Марица” Пазарджик

Държавно п - во:

- първо място 

Купа България 

- първо място 

Боксов клуб “ Марица” Пазарджик

Държавно п - во:

- първо място

Купа България 

- първо място  

СК “ Пентатлон” – фехтовка

Държавни п- ва: шампионка за момичета до 15г.

- първо място – първи кръг

- първо място – втори кръг

- второ място /индивидуално/- дев. мл. възраст

 - трето място /индивидуално/ – дев. ст. възраст

- първо място / отборно/ – дев. мл. възраст

- първо място /отборно/ - дев. ст. възраст

- трето място – отборно жени

Международни турнири: до 14г.

- трето място 

Купа България

- второ място – първи кръг – дев. мл. възраст

- второ място – втори кръг – дев. мл. възраст

- второ място – девойки ст. възраст

- трето място – девойки ст. възраст

СК “Торнадо” – карате шинкиокушин

Държавно п-во :

- първо място – кадетки

Включена в националния отбор за Европейско първенство през 2021г. 

СК “ Тракиец” - бокс

Държавно п-во:  

- първо място 

Купа България – носител на купата

- първо място

СК “ Мустанг ” – модерен петобой

Държавно п-во :

- първо място – /девойки под 17г. първи кръг/ Варна

- първо място / двойки под 17г. втори кръг/ Пазарджик

Международен турнир „ Христо Чочев“ Пазарджик

- първо място

СК “Шампион 2” – модерен петобой

Държавно п-во: до 17г.

- второ място / първи кръг/

- първо място / отборно/ първи кръг

- второ място / втори кръг/

- първо място /отборно/ втори кръг

Европейска купа “Христо Чочев” П- з

- второ място 

Държавно п-во: до 19г.

- второ място 

- първо място /отборно/

Държавно първенство: до 21г.

- трето място 

- първо място /отборно / 

Държавно първенство: жени

- трето място

- първо място / отборно/ 

СК “Шампион 2” – модерен петобой

Държавно п-во: до 17г.

- първо място 

- първо място / отборно/

Европейска купа “Христо Чочев” П- з

- първо място 

Държавно п-во: до 19г.

- второ място 

- първо място /отборно/

Държавно първенство: до 21г.

- трето място 

- второ място /отборно / 

Държавно първенство: мъже

- пето място

- трето място / отборно/

СК “Палашев” – триатлон

Държавно п-во:  триатлон

- първо място / спринтова дисциплина/ мъже

- първо място /основна дисциплина/ младежи

Клубно състезание: Карлово

- първо място / дуатлон / мъже

- първо място / дуатлон / щафета

СК “Палашев” – триатлон

Държавно п-во:  триатлон

- първо място / спринтова дисциплина/ старша възраст

- първо място /основна дисциплина/ старша възраст

Клубно състезание: гр.  Карлово

- първо място / дуатлон/ старша възраст

- първо място / дуатлон/ щафета

- второ място / дуатлон/ старша възраст Плевен

СК „ Хебър“ – модерен петобой

Държавни п-ва: 

- първо място индивидуално до 15г. в гр. Шумен

- първо място индивидуално до 15 г. в гр. Пазарджик

- второ място отборно до 15г. в гр. Шумен

- трето място отборно до 15г. в гр. Пазарджик

- трето място отборно до 17г. в гр. Варна

- трето място отборно до 19г. в р. Варна

- трето място отборно до 17г. в гр. Пазарджик

- трето място отборно до 19г. в гр. Пазарджик

- четвърто място индивидуално до 19г. в гр. Пазарджик

- пето място индивидуално до 17г. в гр. Варна

- четвърто място индивидуално Европейска купа до 19г.

- трето място отборно до 19г. Европейска купа

- трето място отборно до 17г. Европейска купа

СК  “Импулс” – спортни танци

Държавни п-ва:

- първо място – Латиноамериканки танци ЮМВ

- първо място – многобой ЮМВ

- първо място – Латиноамериканки танци ЮМВ

- първо място – Стандартни танци

Държавен турнир:

- първо място – Латиноамериканки танци ЮМВ

- първо място – Стандартни танци

СК “Диляна Прима” - художествена гимнастика

Държавно п-во: девойки мл. възраст „ Елит“

- второ място /многобой/

- второ място – въже

- второ място – топка

- второ място – лента

- второ място – бухалки

Национални квалификации категория „ Елит“

- първо място

Международни т – р: Ейнджълс къп

- първо място /лента/

- първо място / бухалки/

- първо място /многобой/

 Турнир “Диляна Прима” Пазарджик

- първо място / многобой/

- първо място / топка/

- първо място /лента/

- първо място / бухалки/

Член на националния отбор

СК „Тонус – спорт“ шотокан карате до 

Държавно п- во:

- първо място / Кумите в категория + 60кг.

- първо място / Асай рю ката/ 

СК „ Тонус – спорт“ шотокан карате до 

Държавно п – во :

- първо място / Кумите в категория до 57кг./

- трето място / Ката/

- трето място / Асай рю ката/

СНЦ „ Бадминтон Клуб“ Георги Бенковски

Държавно п – во: под 17г.

- трето място  / двойки/

- пето – осмо място / единично/

Държавно п – во: под 19г.

- трето място / отборно/

- четвърто място / отборно/ мъже

СКК „Печенеги“ - колоездене

Европейска купа: Белград

- първо място – 80км. общ старт

- второ място – крайно класиране

- трето място – индивидуално по часовник шосе

Държавни п – ва:

- първо място – 200м. летящ старт писта

- първо място – италианско преследване

- първо място – 3000м. отборно преследване

- второ място  - 2000м. индивид. Преследване

- второ място  - 500м. от място

- второ място – писта омниум

- трето място – писта бързина

- първо място -  писта крайно класиране

- първо място – ранглиста на БФК

- второ място купа Пазарджик писта

- първо място – шосе критериум

- трето място – шосе 10км. индив. по часовник

- трето място – шосе 70км. общ старт

- първо място – шосе крайно отборно

- второ място – шосе на БФК 

СКК „Печенеги“ - колоездене

Държавни п - ва:

- първо място – писта бързина

- второ място – 200м. летящ старт

- второ място – 4000м. писта отборно

- трето място 1000м. от място

- трето място – италианско преследване

- трето място – крайно класиране

Купа Пазарджик

-първо място - писта